O firmie

Firma działa nieprzerwanie od 1 marca 2000 roku. Początek działalności firmy to głównie sprzedaż i montaż nowoczesnych (jak na tamte czasy) instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W wielu dziedzinach byliśmy pionierami na lokalnym rynku, dbając jednocześnie, aby firma rozwijała się zgodnie z założeniami, zdobywała wiedzę i doświadczenie analizując cały czas nowości, które pojawiają się na rynku budowlanym.

Od początku byliśmy skoncentrowani na usługach dla budownictwa - instalacje, które wykonywaliśmy były doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego budynku. Postawiliśmy na budownictwo energooszczędne i w tym miejscu widzimy miejsce dla naszego zespołu.

rok
GT-instal
dział obsługi klienta

Dział obsługi Klienta

Nasze biuro pracuje w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Zapytania można wysyłać również na nasz adres e-mail.

dział projektowania

Doradztwo techniczne

Przy instalacjach, które oferujemy ważnym elementem jest doradztwo techniczne na miejscu montażu. Mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego działu technicznego w tej sprawie.

dział techniczny

Montaż i serwis

Dysponujemy wyszkoloną kadrą, która świadczy usługi montażu i serwisu oferowanych przez nas systemów.
Możesz skorzystać z usług Pogotowia Serwisowego.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która posiada doświadczenie a jednocześnie jest to firma stabilna, nastawiona na długotrwałą obecność na rynku, dbająca o reputacje to nasza oferta z pewnością znajdzie uznanie z Państwa oczach.