Inteligentny dom

Inteligentny dom.

Oferujemy systemy elektryczne i teletechniczne ułatwiające sterowanie różnymi elementami domu. Przy pomocy systemu istnieje możliwość, aby kontrolować pracę automatyki bramowej, oświetleniem domu i oświetleniem ogrodu, sterowanie roletami itp. Możliwości są bardzo duże.

Domem można sterować przy pomocy klawiatur dotykowych, ale również poprzez aplikacje na smartfonie lub tablecie. Możemy to robić lokalnie lub przez sieć Internet.

Stawiamy na praktyczną stronę takiego systemu. Możemy dopasować go do wymagań użytkownika - uruchomić możemy tylko wybrane funkcje systemu co przełoży się na niższe koszty instalacji.

inteligentny dom
instalacje

Instalacje elektryczne.

Systemy inteligentnego domu należy projektować razem z instalacją elektryczną budynku, a także uwzględniać inne elementy takie jak rolety, automatyka bramy wjazdowej i garażowej itp. Warto już na tym etapie poświęcić więcej uwagi, aby efekt docelowy był satysfakcjonujący.

Realizujemy zdania kompleksowo. Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne, dostarczamy materiały i urządzenia. Zajmujemy się również uruchomieniem i serwisowaniem systemów.